Novinky
Na dvou frontách

ICEDREAM PRAHA najdete od 17. prosince 2019 na dvou místech. Proto si přečtěte pozorně následující text.   Zkoušení bruslí, oblečení a další obchodní činnosti bude probíhat na stávající adrese:Mukařovského 1985/5155 00 Praha...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Montáž nožů na krasoboty

Úvod Úvod Krasobruslení Montáž nožů na krasoboty

 

 

Provádím montáž nožů na boty, které prodávám. Montuji dle směrnic jednotlivých výrobců bot s použitím osvědčených přípravků a nástrojů.

 

Teoretické studium opět vlastní, jeho kontrola a praktické proškolení provedl znovu pan Rada, Náchod.

 

Cena za montáž jednoho páru je 100,00 Kč včetně DPH.

 

Pokud chcete namontovat nože na boty, je třeba se objednat předem, buď pomocí emailu nebo telefonicky. Jestliže tak neučiníte, je mi líto, ale buď na místě nebudu, nebo se budu věnovat zákazníkům, kteří se řádně objednali.

 

Jen bych poprosil o shovívavost s místem, kde bude čekat. Zahájení provozu proběhlo dříve než jsem čekal, takže prostory nejsou na takové úrovni, kterou považuji za vhodnou.

 

V této souvislosti si dovolím požádat všechny potencionální zákazníky o laskavost: Pokud mně zastihnete na ledě, zejména s obutými bruslemi, pak bych se rád věnoval opravdu jen sportu a nikoliv poradenství,  či jiným podobným pracovním činnostem.

 

Děkuji za vaše pochopení a těším se na vaši návštěvu.

Montáž s plným osazením vrutů