Broušení nožů (kraso, hokej)

Úvod Úvod KrasobrusleníBroušení nožů (kraso, hokej)

 

Bruska SSM-TT3

Studium podkladů na netu, vyhledání a pořízení vhodné brusky, praktické školení u p. Rady v Náchodě a první nabroušené páry nožů, včetně těch mých ;-), tak by se asi dalo stručně shrnout uplynulých 6 měsíců (psáno v září 2018).

Velmi dobře chápu vaše pochybnosti, takže tady je stručně popsáno, jak a co budu s vašimi "milášky" provádět ;-).

 

Cena za nabroušení činí 150,00Kč / 1 pár, včetně DPH.

 

V zásadě budu brousit podle vašeho přání, nicméně si dovolím vám vždy navrhnout alternativy k předchozímu nabroušení, tedy k tomu, co mi přinesete a pokud budete chtít. Pokud bych měl popsat všechny detaily pro volbu vhodného nabroušení na míru, asi by následovalo značně nudné a málo srozumitelné povídání, zvící patrně dvou a více desítek stran. Tož vše shrnu nejpodstatnější do následujících bodů:

• Tloušťka (šířka) nože
• Hmotnost bruslařky/bruslaře
• Bruslařské dovednosti
• Způsob bruslení (agresívní, jemný)

 

Pokud chcete nabrousit brusle, je třeba se objednat předem, buď pomocí emailunebo telefonicky. Jestliže tak neučiníte, je mi líto, ale buď na místě nebudu, nebo se budu věnovat zákazníkům, kteří se řádně objednali.

 

V této souvislosti si dovolím požádat všechny potencionální zákazníky ještě o jednu laskavost: Pokud mně zastihnete na ledě, zejména s obutými bruslemi, pak bych se rád věnoval opravdu jen sportu a nikoliv poradenství,  či jiným podobným pracovním činnostem.

 

Děkuji za vaše pochopení a těším se na vaši návštěvu, od 17.12.2019 na ZS HASA, Sámova 1, Praha 10

 

Potřebujete vědět, kdy potřebujete vaše nože znovu nabrousit ? Použijte naši Kalkulačku datumu dalšího broušení