Novinky
...co to je? :-O

...no přece příprava na stěhování :-D. Stěhování proběhne 3.12. a od tohoto data obchod i broušení bruslí najdete na na nové adrese: OC Luka    III. patro (vedle Policie ČR) Mukařovského 1986/7 155 00 Praha Stodůlky   Web...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Broušení krasobruslařských nožů

Úvod Úvod Krasobruslení Broušení krasobruslařských nožů

 

Bruska SSM-TT3

Studium podkladů na netu, vyhledání a pořízení vhodné brusky, praktické školení u p. Rady v Náchodě a první nabroušené páry nožů, včetně těch mých ;-), tak by se asi dalo stručně shrnout uplynulých 6 měsíců.

Velmi dobře chápu vaše pochybnosti, takže tady je stručně popsáno, jak a co budu s vašimi "milášky" provádět ;-).

 

Cena za nabroušení činí 150,00Kč / 1 pár, včetně DPH.

 

V zásadě budu brousit podle vašeho přání, nicméně si dovolím vám vždy navrhnout alternativy k předchozímu nabroušení, tedy k tomu, co mi přinesete a pokud budete chtít. Pokud bych měl popsat všechny detaily pro volbu vhodného nabroušení na míru, asi by následovalo značně nudné a málo srozumitelné povídání, zvící patrně dvou a více desítek stran. Tož vše shrnu nejpodstatnější do následujících bodů:

• Tloušťka (šířka) nože
• Hmotnost bruslařky/bruslaře
• Bruslařské dovednosti
• Způsob bruslení (agresívní, jemný)

 

Pokud chcete nabrousit brusle, je třeba se objednat předem, buď pomocí tohoto emailu nebo telefonicky. Jestliže tak neučiníte, je mi líto, ale buď na místě nebudu, nebo se budu věnovat zákazníkům, kteří se řádně objednali.

 

Jen bych poprosil o shovívavost s místem, kde bude čekat. Zahájení provozu proběhlo dříve než jsem čekal, takže prostory nejsou na takové estetické úrovni, kterou považuji za vhodnou.

 

V této souvislosti si dovolím požádat všechny potencionální zákazníky o laskavost: Pokud mně zastihnete na ledě, zejména s obutými bruslemi, pak bych se rád věnoval opravdu jen sportu a nikoliv poradenství,  či jiným podobným pracovním činnostem.

 

Děkuji za vaše pochopení a těším se na vaši návštěvu.